اخبار بیمه / شناسه خبر: 91397 / تاریخ انتشار : 1401/12/2 13:03
|

آغاز فروش ارز مسافرتی از امروز در فرودگاه‌ها

طبق تصمیم جدید بانک‌مرکزی؛ برای مسافرت های زمینی ۳۰۰ یورو و مسافرت‌های هوایی ۵۰۰ یورو اختصاص داده شده است؛ ارز مسافرتی در پشت گیت فرودگاه‌ها به مسافران تحویل داده خواهد شد.

بیمه ای ها /طبق تصمیم جدید بانک‌مرکزی؛ برای مسافرت های زمینی ۳۰۰ یورو و مسافرت‌های هوایی ۵۰۰ یورو اختصاص داده شده است؛ ارز مسافرتی در پشت گیت فرودگاه‌ها به مسافران تحویل داده خواهد شد.

امیر هامونی یکی از مدیران بانک مرکزی در توضیح مرکز مبادله طلا و ارز اعلام کرد: در حال حاضر تالار ارز خدماتی و تالار حواله ارز را خواهیم داشت.
 
وی افزود: عرضه مسکوکات طلا از هفته آینده در مرکز مبادله آغاز می شود؛ ۳۰۰ هزار ربع سکه از این مرکز عرضه می شود از امروز نیز ارز مسافرتی در پشت گیت فرودگاه پرداخت می شود..
 
هامونی گفت: طبق تصمیم جدید بانک‌مرکزی؛ برای مسافرت های زمینی ۳۰۰ یورو و مسافرت‌های هوایی ۵۰۰ یورو اختصاص داده شده است؛ ارز مسافرتی در پشت گیت فرودگاه‌ها به مسافران تحویل داده خواهد شد.
 
به گفته وی طبق اعلام بانک مرکزی ‌از امروز مسافران می‌توانند بعد از عبور از گیت، علاوه بر باجه بانک ملی، از طریق خودپردازهای مستقر در فرودگاه اسکناس دلار دریافت کنند./تسنیم

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/91397

کلیدواژه

ارز مسافرتی

فرودگاه‌

مسافرت های زمینی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها