بورس / شناسه خبر: 222691 / تاریخ انتشار : 1403/3/29 12:20
|

رشد ۶۱ درصدی درآمد‌های تجمیعی "پارسیان"

از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی بیمه پارسیان بالغ بر ۳ هزار و ۲۸۲ میلیارد تومان ثبت شد.

بیمه ای ها /به گزارش روابط عمومی،شرکت بیمه پارسیان با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۶۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۴ هزار و ۶۰۳ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد روند روبه‌رشد خود را حفظ کرد.

رشد ۶۱ درصدی درآمد‌های تجمیعی

شرکت بیمه پارسیان در دومین ماه از سال جاری از بخش حق بیمه صادره (شامل قبولی اتکایی) به درآمد یک هزار و ۳۳۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این شرکت بیمه در اردیبهشت‌ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد افت را نسبت به ماه گذشته و ۴۴ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی بیمه پارسیان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۶۱ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

گزارش قبلی را از اینجا بخوانید؛

 

رشد ۶۱ درصدی درآمد‌های تجمیعی

"پارسیان" بیشترین درآمدزایی که از فروش حق بیمه در اردیبهشت‌ماه داشت متعلق به رشته بیمه «ثالث - اجباری» بود که از این بخش توانست ۴۵۲ میلیارد تومان درآمدزایی داشته باشد، این رشته بیمه در این دوره ۳۴ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد. دیگر رشته بیمه درآمدزای "پارسیان" در این دوره در بخش «درمان» با مبلغ ۴۰۳ میلیارد تومان اعلام شد که ۳۰ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد.

رشد ۶۱ درصدی درآمد‌های تجمیعی

نقطه مقابل حق بیمه صادره در گزارش فعالیت ماهانه، خسارت پرداختی شرکت بیمه‌ای است. شرکت بیمه پارسیان در اردیبهشت‌ماه سال جاری حدود ۹۸۳ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده است که در مقایسه با ماه گذشته، میزان خسارت پرداختی ۴۴۱ میلیارد تومان افزایش داشته است. "پارسیان" بیشترین خسارتی که در این دوره پرداخت کرده، مربوط به بخش «درمان» با مبلغی بالغ بر ۴۸۶ میلیارد تومان بوده است که سهم ۵۰ درصدی از خسارت پرداختی این شرکت را به خود اختصاص داده است. در پایان گفتنی است که شرکت بیمه پارسیان در پایان اردیبهشت‌ماه توانست به تراز تجمیعی مثبت یک هزار و ۷۵۱ میلیاردتومانی برسد.

رشد ۶۱ درصدی درآمد‌های تجمیعی

 

اشتراک گذاری :     

 

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/222691

کلیدواژه

بیمه پارسیان

شرکت‌های بیمه

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار