بیمه درصنعت / شناسه خبر: 222595 / تاریخ انتشار : 1403/3/1 11:44
|

بیمه «ملت» برنده مناقصه اجرای بیمه تکمیلی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری

بر اساس اطلاعات منتشر شده در «سامانه کدال»، شرکت بیمه ملت برنده مناقصه خدمات بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران مشترک صندوق بازنشستگی کشوری شد.

بیمه ای ها /شرکت بیمه ملت برنده مناقصه خدمات بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران مشترک صندوق بازنشستگی کشوری شد.، این شرکت در راستای تعهدات خود به جامعه، با انعقاد قراردادی با صندوق بازنشستگی کشوری، خدمات بیمه درمان تکمیلی از ابتدای سال‌جاری را به بازنشستگان و وظیفه‌بگیران مشترک این صندوق ارائه خواهد کرد.

انعقاد این قرارداد نویدبخش ارائه‌ی خدمات بیمه‌ ای با کیفیت و متنوع به این گروه از جامعه خواهد بود.عملیات اجرایی این قرارداد از خردادماه سال جاری آغاز خواهد شد و کلیه مشمولین می‌توانند برای ثبت آنلاین «درخواست برقراری و انصراف» از تاریخ اول خرداد ۱۴۰۳ به مدت سه ماه تا تاریخ ۳۱ مرداد ۱۴۰۳ طبق سنوات گذشته اقدام کنند.

بر این اساس، بازنشستگان عزیز می‌توانند در دوره زمانی مشخص شده با ورود به سامانه ثبت نام آنلاین که به صورت لینک ثابت در صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی: (cspf.ir) و همچنین درگاه خدمات الکترونیک صندوق: (eservices.cspf.ir) فعال می‌شود، اقدام کنند.با اجرای این طرح، بازنشستگان و وظیفه‌بگیران مشترک صندوق بازنشستگی کشوری، می‌توانند از پوشش‌های تسهیلاتای متنوع شرکت  تسهیلات بانک  ملت بهره‌مند شوند.

تسهیلات بانک ملت با سابقه‌ی درخشان در صنعت تسهیلات کشور، همواره در تلاش بوده است تا با ارائه خدمات تسهیلات نوین و باکیفیت، به اقشار مختلف جامعه آرامش و آسایش خاطر را هدیه کند.انعقاد این قرارداد گامی دیگر در راستای ایفای این رسالت خطیر و تعهد به جامعه از سوی تسهیلات بانک ملت است.اطلاعات تکمیلی و زمان پذیرش اسناد درمانی مربوط به سال ۱۴۰۳ متعاقباً به اطلاع بازنشستگان عزیز خواهد رسید./ایسنا

 

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/222595

کلیدواژه

بیمه ملت

محصولات بیمه‌ای

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها