اخبار بیمه / شناسه خبر: 121757 / تاریخ انتشار : 1402/9/8 11:11
|

پیام مدیرعامل بیمه البرز به مناسبت فرارسیدن هفته بیمه

صنعت بیمه بعنوان بخشی پیشرو در بازارهای مالی و ابزاری کارآمد در مدیریت ریسک و تامین امنیت و آرامش خاطر هموطنان نقش آفرینی می کند.

بیمه ای ها / به گزارش روایط عمومی ، صنعت بیمه بعنوان بخشی پیشرو در بازارهای مالی و ابزاری کارآمد در مدیریت ریسک و تامین امنیت و آرامش خاطر هموطنان نقش آفرینی می کند.

از سوی دیگر رشد شاخص های توسعه یافتگی ایران اسلامی عزیزمان در گرو تقویت اقتصاد و حضور در عرصه های بین المللی و به تعبیری دیپلماسی اقتصادی است تا با راهبری سنجیده و راهبرد منطقی، این مهم محقق گردد و سرانجام مقصود حاصل شود.

امروز بیمه البرز نیز با ایجاد بستری هوشمند و با بهره گیری از سرمایه اجتماعی مجرب و کارآزموده و اتکا به دانش علمی متخصصان، مسیر پویایی چرخه اقتصاد کشورمان را دنبال می کند تا جایی که با حمایت و همت کارکنان و شبکه فروش دلسوز و خستگی ناپذیرش عملکردی درخشان را در ابعاد ملی و‌ بین المللی رقم زد.

از این رو ضمن قدردانی از مجاهدت های همکاران شریف بیمه البرز، فرارسیدن هفته بیمه که فرصتی مغتنم برای نمایش دستاوردهای این صنعت تاثیرگذار و‌پشتیبان است را محضر اهالی صنعت بیمه بویژه کارکنان بیمه البرز تبریک و تهنیت عرض نموده و هم افزایی و‌ وفاق هر چه بیشتر فعالان این حوزه را از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم.

موسی رضایی میرقائد
مدیرعامل و‌ نایب رییس هیات مدیره بیمه البرز

 

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/121757

کلیدواژه

بیمه البرز

بیمه

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها