اخبار بیمه / شناسه خبر: 91405 / تاریخ انتشار : 1401/12/19 21:01
|

وام جدید ۱۶۰ میلیون تومانی بانک مسکن چه شرایطی دارد؟

افرادی که در بانک مسکن سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند، می‌توانند با طرح «تابش» این مجموعه تا سقف 160 میلیون تومان وام دریافت کنند. اشخاصی که از نهم اسفندماه سال جاری حساب مذکور را افتتاح کرده باشند،

بیمه ای ها /به نقل از رده، اشخاصی امکان دریافت وام ۱۶۰ میلیون تومانی بانک مسکن را دارند که حداقل سه ماه از افتتاح حساب آن‌ها گذشته باشد. ضمنا افتتاح حساب برای دریافت این تسهیلات باید به صورت فردی باشد. بانک مسکن به منظور جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی و مسائل این چنینی، شرایطی را فراهم کرده تا هر کدملی یک فقره حساب زنده در قالب این طرح به نام خود داشته باشد. سود این تسهیلات برحسب دوره ماندگاری سپرده در بانک تعیین شده و ۱۲ یا ۱۳ درصد خواهد بود. این تسهیلات به ضامن رسمی احتیاج دارد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام به ۶۰ ماه می‌رسد.


آشنایی با دیگر ویژگی‌های وام طرح تابش بانک مسکن

افراد بعد از دریافت تسهیلات، همچنان امکان واریز و برداشت از حساب خود را دارند. لازم به ذکر است که افراد قبل از درخواست این تسهیلات باید ۵۰ میلیون تومان در حساب خود سپرده گذاری کنند. در صورتی که طی مراحل پرداخت وام، موجودی حساب از مبلغ ذکر شده کمتر شود، سپرده مذکور فسخ خواهد شد. این طرح مختص مشتریان حقیقی بانک است و اشخاص حقوقی امکان افتتاح حساب را ندارند.
با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۳ میلیون و ۵۵۹ هزار و ۱۱۲ تومان است. کل سود تسهیلات ۵۳ میلیون و ۵۴۶ هزار و ۶۹۸ تومان و مجموع رقم وام و سود آن ۲۱۳ میلیون و ۶۴۶ هزار و ۶۹۸ تومان خواهد بود.

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/91405

کلیدواژه

وام جدید ۱۶۰ میلیون تومانی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها