اخبار بیمه / شناسه خبر: 91396 / تاریخ انتشار : 1401/12/2 12:59
|

فرزین و خاندوزی برای "ارز" به مجلس می‌روند/ نادری: ممکن است مخبر هم بیاید

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد در نشست فردای مجلس که با وزیر اقتصاد و رئیس‌کل بانک مرکزی و احتمالاً معاون اول رئیس‌جمهور برگزار می‌شود، به بررسی دقیق تحولات اخیر اقتصادی پرداخته شود.

بیمه ای ها /عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد در نشست فردای مجلس که با وزیر اقتصاد و رئیس‌کل بانک مرکزی و احتمالاً معاون اول رئیس‌جمهور برگزار می‌شود، به بررسی دقیق تحولات اخیر اقتصادی پرداخته شود.

احمد نادری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس گفت: نشست امروز را پیرامون تحولات اقتصادی اخیر کشور به‌ویژه افزایش نرخ ارز داشتیم.
 
وی افزود: در این نشست کنار ۶ نفر از نمایندگان که به‌قید قرعه درباره مسائل اقتصادی و نوسانات نرخ ارز سخنانی را بیان کردند، نمایندگانی از کمیسیون‌های برنامه و بودجه و اقتصادی نیز به بیان نقطه‌نظرات خود پرداختند.
 
عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: در نشست امروز مهمانی از دولت نداشتیم اما آقای قالیباف طی سخنانی درباره روند تحولات در جلسات شورای‌عالی امنیت ملی و شورای سران قوا نکاتی را مطرح کرد.
 
نادری گفت: همچنین مقرر شد در نشست فردای مجلس که با وزیر اقتصاد و رئیس‌کل بانک مرکزی و احتمالاً معاون اول رئیس جمهور برگزار می‌شود، به بررسی دقیق تحولات اخیر اقتصادی پرداخته شود./تسنیم

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/91396

کلیدواژه

مجلس شورای اسلامی

خاندوزی

رئیس‌کل بانک مرکزی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها