اخبار بیمه / شناسه خبر: 222625 / تاریخ انتشار : 1403/3/9 13:41
|

اولین نشست "شورای هماهنگی نمایندگان" شرکت بیمه حکمت صبا با حضور مدیرعامل برگزار شد

به همت مدیریت امور شعب و نمایندگان شرکت بیمه حکمت صبا ، اولین نشست شورای نمایندگان این شرکت با حضور دکتر بهاری فر مدیرعامل ، معاونین ، مدیران و اعضای منتخب شورای نمایندگان فروش در سالن جلسات برگزار شد

 

بیمه ای ها /به گزارش روابط عمومی ،دکتر بهاری فر مدیرعامل این شرکت ضمن خوش آمدگویی به نمایندگان و ابراز امیدواری نسبت به استمرار برگزاری این نشست ها و جلسات گفت : شورای هماهنگی نمایندگان با هدف ایجاد تعامل مناسب بین شبکه فروش ، واحدهای اجرایی و ستادی و سرعت بخشیدن به کارها ایجاد گردیده است . ایشان با تاکید بر بالا بودن ظرفیت های جامعه سهامداری و دارا بودن ۶۲هزار پرسنل سهامدار ارتشی گفت : اولین گام مهم در کار ، جلب اعتماد این جامعه ارزشی و بالقوه در جهت رسیدن به اهداف و چشم انداز بلند شرکت بیمه حکمت صبا می باشد.

ایشان در ادامه با اشاره به لزوم همت همگانی همه ارکان شرکت گفت : نگاه ما نگاه بلند مدت است . شبکه فروش می بایست ضمن مطالبه گری ، توانمندی های خود را بالا ببرد تا در بازار رقابتی بتواند با مدیریت صحیح ریسک پرتفوهای مناسب را جذب نماید . دکتر بهاری فر با تاکید بر بیمه گری هوشمندانه گفت : ارتقای توان فنی و دانش بیمه گری از اصول اولیه بیمه گری هوشمندانه است که در نهایت منجر به خدمت رسانی سریع و ارائه محصولات بهتر و کاربردی خواهد شد .

مدیرعامل شرکت بیمه حکمت صبا در ادامه تاکید کرد : اولویت ما به حول و قوه الهی این است که با تلاش مضاعف تا پایان سال شرکت به سوددهی برسد و امیدواریم در آینده نزدیک منافع همه ذینفعان تامین گردد .

ایشان با اشاره به درخواست آموزش توسط یکی نمایندگان گفت : قطعا آموزش از رویکردهای مهم خواهد بود و همه می بایست به دنبال یادگیری و تقویت اراده ها و اصلاح فرایندها باشیم و جا دارد این نگاه در شرکت و با برنامه های آموزشی نهادینه شود .

در ادامه اعضای شورای هماهنگی نمایندگان به نمایندگی از شبکه فروش انتظارات و نیازهای خود را به تفکیک حوزه های مختلف بیان نموده و با ابراز خرسندی از روحیه تعامل و همراهی مدیریت ارشد و برنامه ریزی های انجام شده با هدف ایجاد مزیت های رقابتی در توسعه کسب و کار و تامین منافع ذینفعان ، خواستار برگزاری دوره های آموزشی مستمر و بازنگری در فرآیندها با هدف تسهیل و تسریع در عملیات بیمه گری شدند .

گفتنی است ، در این نشست خانم ها مژگان سعیدی نیا با کد نمایندگی ۱۰۱۰ ، سمیه السادات تقوی با کد نمایندگی۱۱۷۰ ، حنانه شایان فر با کد نمایندگی ۱۲۸۱ و آقایان سید هادی قاینی با کد نمایندگی ۱۱۶۵ ، جابر قلی نژاد با کد نمایندگی ۱۰۰۸ و امیر امیدی کرمانشاهی نژاد با کد نمایندگی ۱۴۶۷ از طرف منتخبین شورای هماهنگی نمایندگان در این نشست حضور داشتند.

 

دکتر بهاری فر مدیرعامل این شرکت ضمن خوش آمدگویی به نمایندگان و ابراز امیدواری نسبت به استمرار برگزاری این نشست ها و جلسات گفت : شورای هماهنگی نمایندگان با هدف ایجاد تعامل مناسب بین شبکه فروش ، واحدهای اجرایی و ستادی و سرعت بخشیدن به کارها ایجاد گردیده است . ایشان با تاکید بر بالا بودن ظرفیت های جامعه سهامداری و دارا بودن ۶۲هزار پرسنل سهامدار ارتشی گفت : اولین گام مهم در کار ، جلب اعتماد این جامعه ارزشی و بالقوه در جهت رسیدن به اهداف و چشم انداز بلند شرکت بیمه حکمت صبا می باشد.


لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/222625

کلیدواژه

بیمه حکمت صبا

بیمه

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها