اطلاعات وام ها / شناسه خبر: 222602 / تاریخ انتشار : 1403/3/5 15:36
|

نحوه ثبت نام وام بدون سود ۳۰۰ میلیون تومانی بانک کشاورزی با اقساط ۹ میلیونی

بانک کشاورزی با تدارک طرح «احسان» شرایطی را فراهم کرده تا مشتریانش با اتکا به سپرده قرض الحسنه خود در این مجموعه، تسهیلات 300 میلیون تومانی بدون سود دریافت کنند.

بیمه ای ها /به گزارش روابط عمومی ، افرادی که مایل به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک کشاورزی هستند باید حداقل یک ماه و حداکثر ۱۲ ماه میانگین حساب داشته باشند. افراد متقاضی دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی به شعبه ارائه بدهند. هیچ نوع سودی برای این تسهیلات وجود ندارد اما به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. البته در برخی موارد بانک از کارمزد چهار درصدی نیز می‌گذرد. افرادی که به دریافت این وام تمایل دارند ظرف مدت حداقل ۱۲ ماه و حداکثر ۳۶ ماه امکان پرداخت اصل آن به همراه کارمزدش را دارند.

با توجه به مبلغ وام و با در نظر گرفتن سقف زمان بازپرداخت و نرخ کارمزد، میزان هر قسط ۹ میلیون و ۹۰ هزار و ۹۰۹ تومان است. کل سود تسهیلات به ۲۴ میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز ۳۲۴ میلیون تومان خواهد بود.
 

بانک کشاورزی با چه هدفی شکل گرفت و خدمت رسانی می‌کند؟

یکی از بانک‌های تخصصی ایران بانک کشاورزی است که از بیست و یکم خردادماه سال ۱۳۱۲ با ارائه انواع خدمات پولی و مالی خدمت رسانی می‌کند. این بانک با هدف تامین مالی بخش کشاورزی و زیریخش‌های آن شکل گرفت و در حال حاضر نیز خدمات ویژه‌ای را به کشاورزان و دامداران کشور ارائه می‌دهد.

این بانک در حال حاضر بالغ بر هزار و ۸۱۷ شعبه و ۵۰ شعبه ارائه خدمات ارزی و بین المللی در سراسر کشور دارد تا خدمات پولی و مالی را راحت‌تر به مشتریان واجد شرایط و دائمی خود ارائه بدهد.

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/222602

کلیدواژه

وام

بانک کشاورزی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار