اخبار بیمه / شناسه خبر: 192563 / تاریخ انتشار : 1403/2/23 15:47
|

سقف هزینه دندانپزشکی بیمه دی چقدر است؟

خدمات دندانپزشکی در ایران، ارزان نیستند. این موضوع باعث شده است تا بسیاری از مردم، سلامت دهان و دندان خود را به پایین‌ترین بخش از لیست اولویت‌های درمانی‌شان انتقال دهند.

بیمه ای ها /  به گزارش روابط عمومی ،اینجاست که بیمه‌های تکمیلی با ارائه پوشش گسترده‌تری از هزینه‌های درمانی دندانپزشکی، به افراد مختلف این امکان را می‌دهند که به خدمات دندانپزشکی باکیفیت بالاتر و هزینه‌های پایین‌تر دسترسی داشته باشند. با ما همراه شوید تا شما را با یکی از بیمه‌های تکمیلی آشنا کنیم و مواردی همچون سقف دندانپزشکی بیمه دی، مزیت‌های آن، تأثیر بیمه تکمیلی دی بر کاهش هزینه‌های درمانی و بهبود خدمات دندانپزشکی را به اطلاعتان برسانیم.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی دی چیست؟

یکی از زیرمجموعه‌های بیمه اشخاص، بیمه درمان تکمیلی است. این بیمه می‌تواند به‌صورت انفرادی، خانوادگی یا گروهی ارائه شود. کارفرماها می‌توانند با ارائه این بیمه به کارکنان خود، یک مزیت رقابتی را به‌وجود بیاورند؛ زیرا این بیمه، سقف تعهد بالایی دارد، قیمت آن مناسب است و با پرداخت بخشی از حق بیمه توسط کارفرما انجام می‌شود. افرادی هم که می‌خواهند این بیمه را شخصاً برای خودشان و خانواده‌شان تهیه کنند، می‌توانند با مراجعه به بیمه دی، از خدمات بیمه تکمیلی دندانپزشکی دی بهره‌مند شوند.

چرا بیمه درمان تکمیلی دی را انتخاب کنیم؟

یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مجموعه‌های بیمه در ایران «بیمه دی» نام دارد. این بیمه، با پوشش سراسری توسط شعب و نمایندگی‌های خود در کشور، زمینه را برای ارائه خدمات به مردم فراهم کرده است. بیمه تکمیلی دندانپزشکی دی که از آن برای پوشش خدمات درمانی مانند دندانپزشکی، خرید داروها و … استفاده می‌شود در نوع خود بهترین انتخاب به‌شمار می‌رود. سقف دندانپزشکی بیمه دی جلوی پرداخت بیش‌از اندازه پول را می‌گیرد و در مسیر سلامت دندآن‌هایتان شما را همراهی می‌کند.

دندانپزشکی بیمه دی: چه مزایایی برای شما دارد؟

شما با خرید بیمه تکمیلی و دریافت خدمات از کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه دی از مزیت‌های زیر برخوردار می‌شوید؛ مواردی که اگر می‌خواستید به‌تنهایی زیر بار هزینه‌شان بروید، طی‌کردن مسیر درمانی و سلامتی دندآن‌هایتان را بسیار سخت می‌کردند. در ادامه، این مزیت‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:
 

استفاده از خدمات دندانپزشکی به‌رایگان یا با تخفیف ویژه آن هم با پرداخت حق بیمه سالیانه؛

 • برخورداری از پوشش‌های مختلف بیمه دندانپزشکی دی مانند جراحی دندان، ترمیم دندان و غیره؛
 • وجود شعبه‌های مختلف در سراسر ایران و آمادگی برای ارائه خدمات متنوع بیمه به شما؛
 • امکان استفاده از خدمات آنلاین بیمه دی مانند خرید آنلاین و دریافت پشتیبانی از راه وب‌سایت و اپلیکیشن؛
 • کاهش قابل‌توجه هزینه‌های دندانپزشکی همراه با دریافت خدمات باکیفیت؛
 • به‌دست‌آوردن آرامش خاطر از همراهی بیمه دی در پرداخت هزینه‌های دندانپزشکی.
 • چگونه بیمه دی هزینه‌های درمانی دندانپزشکی را کاهش می‌دهد؟

  بیمه دی تخفیف‌های قابل‌توجهی را برای خدمات دندانپزشکی درنظر می‌گیرد و به شما کمک می‌کند تا هزینه‌های این بخش از درمان خود را کاهش دهید. این بیمه برای هر نوع درمان دندانپزشکی، تخفیف خاصی را ارائه می‌دهد. ازاین‌گذشته، سقف دندانپزشکی بیمه دی با جلوگیری از پرداخت هزینه‌های اضافی از شما حمایت می‌کند.

  چگونه بیمه دی کیفیت خدمات دندانپزشکی را بهبود می‌بخشد؟

  این بیمه با استفاده از چند روش به شما در دریافت بهترین خدمات دندانپزشکی کمک می‌کند و به‌دنبال آن، سلامت عمومی بیمه‌شدگان را بهبود می‌بخشد. در ادامه، شما را با چند مورد از این راه‌ها آشنا می‌کنیم:

  پوشش هزینه‌های دندانپزشکی

  بیمه دی با پرداخت هزینه‌های دندانپزشکی، شما را در مسیر دستیابی به برترین خدمات دندانپزشکی کشور همراهی می‌کند. این مجموعه با انتخاب‌های هوشمندانه در زمینه ساخت بیمه‌های تکمیلی، تجربه‌ای بی‌نظیر را برای شما فراهم می‌آورد.

  همکاری با دندانپزشکان برجسته

  مجموعه بیمه دی پیش‌از هر چیز، به‌دنبال همکاری با دندانپزشکان معتبر است و پس‌از بررسی‌های دقیق، آن‌ها را به شما معرفی می‌کند. این بیمه، نه‌تنها در ابتدای کار، بلکه به‌طور مداوم کیفیت خدمات این متخصصان را زیرنظر دارد تا اطمینان حاصل کند که آن‌ها از بالاترین استانداردهای حرفه‌ای برخوردار هستند. گفتنی است پزشکانی که به هر دلیل، از استانداردهای بیمه دی پایین‌تر بیایند از لیست دندانپزشکان این بیمه حذف می‌شوند و متخصص دیگری جایگزین آن‌ها می‌شود.

  مشاوره و راهنمایی بیمه‌شدگان

  کارشناسان بیمه دی آماده‌اند تا در شما را با تمام جزئیات و شرایط بیمه، از جمله، سقف دندانپزشکی بیمه دی، آشنا کنند. با این راهنمایی‌ها، به‌راحتی می‌توانید بهترین متخصص را برای نیازهای دندانپزشکی خود بیابید.

  پشتیبانی پس‌از درمان

  خدمات بیمه تکمیلی دی به پایان دوره درمان ختم نمی‌شوند. شما می‌توانید با دریافت گارانتی از دندانپزشک، در صورت بروز هرگونه مشکل، از پشتیبانی بیمه دی برای دریافت خدمات بهره‌مند شوید.

  فرانشیز چیست؟

  در ادامه بررسی سقف دندانپزشکی بیمه دی، به موضوع فرانشیز می‌رسیم. فرانشیز در بیمه، مبلغی است که بیمه‌گذار در زمان وقوع خسارت، متعهد به پرداخت آن می‌شود، بدون اینکه شرکت بیمه تعهدی برای جبران آن داشته باشد. در ادامه می‌خواهیم چند نکته را برای درک بهتر مفهوم فرانشیز بیمه با شما در میان بگذاریم.

  • فرانشیز می‌تواند به‌صورت یک مبلغ ثابت، درصدی از مبلغ کل خسارت یا ترکیبی از هر دو باشد. وجود این ساختار انعطاف‌پذیر برای هر دو طرف این موضوع یعنی شرکت بیمه و فرد بیمه‌شده، سودمند است.
  • مفهوم فرانشیز در بیمه‌های سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و هر کشور براساس قوانین خود، نحوه تعیین و اجرای فرانشیز را مشخص می‌کند.
  • فرانشیز به‌صورت عددی ثابت یا درصدی از خسارت محاسبه می‌شود. به‌عنوان مثال، اگر فرانشیز به‌صورت ۲۰ درصد تعیین شده باشد و خسارت واردشده 10 میلیون تومان باشد، بیمه‌گذار باید ۲ میلیون تومان را بپردازد و باقیماندۀ آن یعنی ۸ میلیون تومان را شرکت بیمه پوشش می‌دهد.
  •  

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/192563

کلیدواژه

بیمه دی

پوشش بیمه دندانپزشکی

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها