اخبار بیمه / شناسه خبر: 121720 / تاریخ انتشار : 1402/8/27 16:10
|

دیدار مدیرعامل بیمه ایران با با بیمه گزاران استان آذربایجان شرقی

بیمه ای ها /به گزارش اداره کل روابط عمومی بیمه ایران شریفی مدیرعامل بیمه ایران در ادامه حضور در محل بیمه گزاران با مدیران شرکت آیسان خزر تولیدکننده و صادر کننده  لوازم خانگی و سرمایش و گرمایش، شرکت بستنی اطمینان آذرگل صاحب برند حاج عبدالله و شرکت آرد ارس مهر تولیدکننده آرد و صاحب برند مک  در صنایع غذایی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار ها  که در فضایی صمیمی و مدت حضور یک روزه در شهر تبریز  انجام شد،شریفی بیمه گزاران را شریک بیمه گر خواند و گفت:  در تمام سفرهای استانی و یا هر حضوری که در استانها به بهانه های متفاوت داشته باشیم حتما یکی از برنامه های خودمان را رفتن خدمت بیمه گذار قرار میدهیم و تلاش میکنیم با خدمت رسانی خوب به جامعه تولید کننده گان از دغدغه های آنها بکاهیم.
رییس هیات مدیره بیمه ایران با اشاره به گفتگوهایی که با اعضاء اتاق بازرگانی تبریز داشت اظهار داشت: ظرفیتهای خوبی در بیمه ایران وجود دارد که میتواند دغدغه بیمه گزاران و صاحبان صنایع را رفع کند و همکاران و خصوصا مدیران کل استانها موظف هستند با مراجعه به آنها نسبت به مشاوره و ارائه خدمات بیمه ای اقدام کنند.
در این دیدارها بیمه گزاران نیز با اظهار تشکر از حضور مدیرعامل بیمه ایران در محل کارخانه،  در خصوص دغدغه و مشکلات و فرصتهای همکاری فی‌مابین  مطالب مدنظر خود را مطرح کردند.

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/121720

کلیدواژه

بیمه ایران

بیمه گذاران

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها