اخبار بیمه / شناسه خبر: 101550 / تاریخ انتشار : 1402/3/28 13:26
|

گسترش چتر حمایتی، برنامه صندوق بیمه اجتماعی در سال جاری

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: گسترش چتر بیمه‌ای، برنامه صندوق بیمه اجتماعی در سال جاری است.

بیمه ای ها /بیت اله برقراری بعد از ظهر شنبه در جریان سفر دو روزه خود به استان مرکزی، با حضور در شهرستان خمین، از بیت تاریخی امام راحل بازدید و به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کرد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران بیان کرد: حضرت امام، انقلاب عظیم جهانی را پایه گذاری کردند و هر آنچه امروز در اختیار داریم به برکت مجاهدت‌های ایشان و شهدای انقلاب اسلامی است و باید این جایگاه را پاس بداریم و یاد امام راحل را لحظه به لحظه در ذهن داشته باشیم.

برقراری با اشاره به سفر به استان مرکزی به جهت بازدید از کارگزاری‌های صندوق، حضور در شورای هماهنگی مدیران صندوق و دیدار با استاندار مرکزی و …، گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مولود انقلاب اسلامی که در سال ۱۳۸۴ تأسیس شد تا اقشار مذکور را تحت پوشش بیمه قرار دهد و امروز خدمات متنوعی ارائه می‌دهد به طوری که افرادی که عضو صندوق باشند، می‌توانند مستمری بازنشستگی، بازماندگان و ازکارافتادگی و همچنین سابقه خود را به سایر صندوق‌ها انتقال دهند.

وی با تاکید بر اینکه از زمان تأسیس صندوق تا امروز، ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر تحت پوشش این بیمه قرار گرفته اند و این تعداد از زمان استقرار دولت مردمی آیت الله رئیسی، شتاب بیشتری گرفته است به طوری که در این بازه زمانی بیش از ۵۵۰ هزار نفر جذب این صندوق شده اند در حالی که این رقم در دولت سیزدهم با دولت‌های قبل برابری می‌کند که با نگاه انقلابی، اقدام تحولی و رویکرد جهادی حاصل شده است چراکه دولت به روستاییان و کشاورزان به عنوان نیروی مولد، تولید کننده و مؤثر در اقتصاد کشور نگاه ویژه ای دارد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مهمترین برنامه این صندوق در سال جاری را گسترش چتر بیمه‌ای دانست و گفت: هر اندازه بتوانیم چتر بیمه‌ای را گسترش دهیم در مسیر تحقق عدالت اجتماعی به عنوان یکی از اهداف عالیه و آرمانی انقلاب و نظام اسلامی حرکت کرده ایم.

برقراری تصریح کرد: برنامه تحولی امسال صندوق تدوین شده است و در مسیر تحقق شعار سال حرکت می‌کنیم و امیدواریم به مانند سال گذشته بتوانیم موفقیت بیشتری کسب کنیم.

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/101550

کلیدواژه

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورز

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها