اخبار بانک / شناسه خبر: 142157 / تاریخ انتشار : 1402/11/12 11:10
|

حضور موثر بانک کارآفرین در نمایشگاه پتروشیمی کیش

بانک کارآفرین به همراه گروه مالی و هلدینگ نگاه در پنجمین نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش در جزیره کیش حاضر و مورد استقبال بی نظیر شرکتهای نفتی قرار گرفت.

بیمه ای ها / به گزارش روابط عمومی بانک کارآفین، این نمایشگاه از ۹ تا ۱۱ بهمن با حضور شرکت‌های مالی و پولی، مجتمع های پتروشیمی، شرکت‌های دانش بنیان، مجتمع‌های پالایش و پترو پلاس و مدیران پتروشیمی‌های سراسر کشور در محل نمایشگاه‌های بین المللی کیش برگزار شده است.

بانک کارآفرین با حضور فعال در نمایشگاه پتروشیمی کیش در راستای حمایت از تولید ملی، جلسات متعددی با شرکت‌های حوزه پتروشیمی، نفت و گاز برگزار و نسبت به ارائه انواع خدمات بانکی به آنها اعلام آمادگی کرده است. با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران امور، مدیران گروه مالی کارآفرین، مدیران هلدینگ نگاه، مدیرعامل شرکت صرافی و کارگزاری و بیمه و همچنین جمعی از مدیران ارشد بانک جلسات متعددی با شرکت‌های مختلف حوزه پتروشیمی، نفت و گاز برگزار، و نسبت به رفع نیازهای ضروری و دغدغه‌های اصلی این شرکت‌ها در حوزه تولید بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در این جلسات انواع خدمات بانک کارآفرین در بخش‌های ارائه تسهیلات، ضمانت‌نامه، اعتبارات اسنادی، حواله‌جات و... معرفی شد که با استقبال مدیران نفتی مواجه شد. همچنین تعاملات مثبتی با شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه نفت انجام شد. بانک کارآفرین به عنوان بانک پیشرو در ارائه خدمات مالی به شرکت‌های دانش بنیان و شرکتهای نفتی در ادوار گذشته خدمات ویژه‌ای به شرکتهای نفتی و پتروشیمی ارائه کرده است و این امر موجب شده تا غرفه بانک کارآفرین در این نمایشگاه با استقبال خوب شرکت‌های دانش بنیان نیز مواجه شد.

لینک کوتاه

http://bimeiha.ir/142157

کلیدواژه

بانک کارآفرین

بانک

اخبار مرتبط

ارسال نظرات

captcha
آخبرین اخبار
پربیننده ترین ها